Kāpēc abonēt?

Sveicināts, mūsu uzticīgais lasītāj!

Mēs 365 dienas gadā radām stāstus. Desmitiem stāstu. Lai kopā ar Jums augtu un kopā domātu par valsts izaugsmi, līdzdarbojoties tās veidošanā.

Gatis Madžiņš

Laikraksta Diena galvenais redaktors

 

Dāvanas laikraksta Diena 2018. gada abonentiem:

Apgāda Jumava dāvanu karte

Apgāda Jumava dāvanu karti EUR 20 vērtībā ir iespēja saņemt tikai 100 pirmajiem laikraksta Diena pilnā komplekta abonentiem, kuri abonējuši (pasūtījuma datums un datums, kad pasūtījums reģistrēts redakcijā) minēto laikraksta komplektu (vai komplektus) vismaz 12 mēnešu periodam laika posmā no 01.01.2017. līdz 31.12.2017., kā arī kuri līdz 16.01.2018 ir pilnībā apmaksājuši minēto pasūtījumu. Tāpat, konkrētais abonements nevar būt anulēts līdz dāvanas izsniegšanas periodam (sk.zemāk). 

Viens abonents, neatkarīgi no pasūtīto eksemplāru skaita, var saņemt vienu apgāda Jumava dāvanu karti. Dāvanu kartes iespējams saņemt tikai fizisko personu abonentiem.

Informācija par abonentiem (tikai klientu numuri), kas pretendē uz dāvanu karti kā pirmie laikraksta abonenti, tiks publicēta SIA Izdevniecība Dienas Mediji mājaslapā www.dienasmediji.lv sadaļā Abonēšana 2018. gada janvāra trešajā nedēļā. Dāvanu karte tiks nosūtīta uz to pašu adresi, uz kuru tiek veikta pasūtītā laikraksta Diena pilnā komplekta piegāde. Dāvanu karti būs iespējams izlietot jebkurā no Jumavas grāmatnīcām Rīgā, Cēsīs, Liepājā, Lielvārdē un Cesvainē.

Ielūgumi uz gadumijas koncertu Melodiju serpentīns

Pirmajiem 50 laikraksta Diena jebkura komplekta abonentiem, kuri abonējuši laikrakstu vismaz 6 mēnešiem, noformējot abonementu abone.diena.lv vai pa tālruni 67000624, ir iespēja saņemt 2 ielūgumus uz latviešu estrādes gadumijas koncertu Melodiju serpentīns, kas notiks 2017. gada 13.decembrī atjaunotajā VEF Kultūras pilī. Šo īpašo koncertu 13.decembrī būs iespējams apmeklēt tikai ar ielūgumiem.

Koncertā skanēs ikvienam labi zināmas, bet, iespējams, aizmirstas latviešu estrādes dziesmas, kuras bija īpaši iemīļotas 20. gadsimta sešdesmitajos, septiņdesmitajos, astoņdesmitajos un deviņdesmitajos gados.

Dāvanu karte 50 pirmajiem jebkura komplekta abonentiem, kuri laikrakstu abonējuši vismaz 6 mēnešiem, tiks nosūtīta uz to pašu adresi, uz kuru tiek veikta pasūtītā laikraksta Diena komplekta piegāde.

Vairāk par koncertu var uzzināt ŠEIT!

Tematiskie žurnāli 

Īpaši abonentiem veidoti laikraksta tematiskie žurnāli, kas iznāk vairākas reizes gadā tikai laikraksta abonentiem, daudzpusīgi aptverot konkrētā žurnāla tematikas aktualitāti. Laikraksts kopš 2015. gada nogales veidojis šādus tematiskos žurnālus:  Atvaļinājums, Gardēžiem, Skaistumkopšana un SPA, Svētki un Gatavs skolai

Tematiskos žurnālus saņem jebkura laikraksta komplekta un perioda abonents, kurš žurnāla iznākšanas datumā ir aktīvs abonents (ir spēkā esošs laikraksta komplekta pasūtījums, un abonements ir pasūtīts ne vēlāk kā 2 darba dienas pirms tematiskā žurnāla iznākšanas).

Dienas Drauga karte

Laikraksta Diena lojalitātes programma abonentiem, kas dod iespēju ar Dienas Drauga karti apmeklēt bez maksas vai ar atlaidi dažādus kultūras pasākumus, kā arī apmeklēt bez maksas Dienas draugu kinoseansus ar aktuālāko filmu pirmizrādēm kinoteātrī Kino Citadele vienu reizi mēnesī. Vairāk info abone.diena.lv/ddk.

Dienas Drauga kartei var pieteikties ikviens abonents, kurš abonē jebkuru laikraksta komplektu vismaz 6 mēnešiem (kopā vai pa vairākiem nepārtrauktiem periodiem, kas veido 6 mēnešus). 2018. gadā abonenti, kas atbilst iepriekš noteiktajiem nosacījumiem Dienas Drauga kartei bez maksas varēs pieteikties līdz februāra beigām - pieteikšanās jaunajai kartei tiks izziņota atsevišķi gan laikrakstā, gan portālā Diena.lv – pasūtītā karte tiks nosūtīta 2018. gada marta mēnesī. Ja abonents, kas pretendē uz Dienas Drauga kartes saņemšanu, vēlas saņemt Dienas Drauga karti ātrāk, tādā gadījumā pakalpojuma maksa ir EUR 3, t.sk., PVN, un šādā gadījumā (pēc apmaksas) Dienas Drauga karte tiek nosūtīta abonentam nākamā mēneša (pēc kartes pasūtīšanas) periodā.

Dienas draugu kino

Dienas draugu kinoseansi notiek vienu reizi mēnesī kinoteātrī Kino Citadele, pulcējot laikraksta lasītājus un draugus, lai baudītu jaunāko kino. Ikmēneša Dienas draugu kinoseansa apmeklējumam var pieteikties Dienas drauga kartes īpašnieki elektroniski vai pa tālruni iepriekš izsludinātā datumā, kas publicēts Dienas drauga kartes ikmēneša piedāvājumā laikrakstā Diena. Vairāk par Dienas Drauga karti un tās iespējām var lasīt Dienas draugu kino mājaslapā

Kalendārs 2018. gadam

Ikviens laikraksta abonents, kurš abonējis jebkuru laikraksta Diena komplektu vismaz 2018. gada janvāra mēnesim (no 01.01.2018.), saņem dāvanā laikraksta Diena kalendāru 2018. gadam. Laikraksta Diena kalendārs 2018. gadam abonentu pastkastēs nonāk līdz 10.01.2018.

 15% atlaide SIA Izdevniecība Dienas žurnāli jebkura izdevuma abonementam
 
 15% atlaide SIA Dienas grāmata grāmatām, iegādājoties tās izdevniecības birojā Rīgā, Mūkusalas ielā 15a
 
 

Vairāk informācijas lasi šeit!