Abonēšanas komplekti

 

 

Diena - Pamatkomplekts    
 

Laikraksts Diena - kvalitatīva informācija katru dienu - analītika, intervijas, viedokļi par aktuāliem un svarīgiem notikumiem Latvijā un pasaulē. Iznāk darbdienās kopā ar pielikumiem Sporta Diena, Uzņēmēja Diena, Dabas Diena, Vides Diena, Senioru Diena un televīzijas programmu TV Diena.

Plašāka informācija šeit

     
Diena - Pilnais komplekts    
 

Laikraksts Diena - kvalitatīva informācija katru dienu - analītika, intervijas, viedokļi par aktuāliem un svarīgiem notikumiem Latvijā un pasaulē. Pilnais komplekts: noderīga, aizraujoša lasāmviela visai nedēļai - laikraksts Diena kopā ar kultūras un izklaides izdevumu KDi, pielikumu TV Diena, žurnālu SestDiena, kā arī tematiskajiem pielikumiem Sporta Diena, Uzņēmēja Diena, Dabas Diena, Senioru Diena, Veselība Diena u.c.

Plašāka informācija šeit

     
Diena - Nedēļas nogales komplekts    
   

Lieliska nedēļas nogales lasāmviela visai ģimenei! Laikraksts Diena ceturtdienās kopā ar kultūras un izklaides izdevumu KDi un TV Diena, piektdienās ar žurnālu SestDiena un pielikumu Senioru Diena.

Plašāka informācija šeit

     
Dienas Pamatkomplekts + KDi
   
   

Laikraksts Diena - analītika, intervijas, viedokļi par aktuāliem un svarīgiem notikumiem Latvijā un pasaulē. Komplektācijā ar ceturtdienās iznākošo kultūras un izklaides izdevumu KDi un TV Diena, kā arī dažādiem tematiskajiem pielikumiem Sporta Diena, Uzņēmēja Diena, Senioru Diena, Veselības Diena u.c.

Plašāka informācija šeit

     
Diena Pamatkomplekts + Sestdiena    
   

Laikraksts Diena - analītika, intervijas, viedokļi par aktuāliem un svarīgiem notikumiem Latvijā un pasaulē. Komplektācijā ar piektdienās iznākošo žurnālu SestDiena, kā arī dažādiem tematiskajiem pielikumiem Sporta Diena, Uzņēmēja Diena, Senioru Diena, Dabas Diena, Veselības Diena u.c.

Plašāka informācija šeit