Dienas Draugu programma

No 2009.gada martā sāka darboties laikraksta Diena uzticīgāko abonentu lojalitātes programma - Dienas Draugu programma. Tā turpinās arī šogad, piedāvājot mūsu uzticīgākajiem abonentiem dažādas priekšrocības, atlaides un bonusus dažādās jomās, it īpaši kultūras un izklaides jomā.

Par Dienas Draugu programmu

Tā ir uzticīgāko laikraksta Diena abonentu priekšrocību programma, kura darbojas kopš 2009. gada marta, dodot iespēju lojālajiem abonentiem izmantot dažādus īpašus piedāvājumus, atlaides un pārsteigumus.

Ko piedāvā Dienas Drauga karte

Dienas Draugu programmā ir pastāvīgie piedāvājumi, kas ir spēkā visu gadu, un dažādi mēneša aktuālie piedāvājumi, par kuriem visa informācija atrodama laikrakstā Diena vai šeit.

Kas saņem Dienas Drauga karti

Dienas Drauga karti* iespējams saņemt laikraksta Diena abonentiem, kuri abonē laikrakstu vismaz 6 mēnešiem vai izmanto automātisko norēķinu veidu no sava bankas konta.

Lai pieteiktos laikraksta abonementam un Dienas Drauga kartei, aicinām zvanīt Abonentu servisam pa tālr. 67000624 vai rakstīt e-pastu: abonesana@dienasmediji.lv

Kā saņemt Dienas Drauga karti

Gada garumā kartei iespējams pieteikties, rakstot uz e-pastu draugi@dienasmediji.lv vai zvanot pa tālruni 67000624.

Kartes maksa - 3 EUR.

Veicot 3 EUR rēķina apmaksu par karti, ko veido tās tehniskās izmaksas, to iespējams saņemt nākamajā mēnesī pēc pieteikšanās. Karte tiek nosūtīta kopā ar avīzi uz abonenta adresi.

Kartes derīguma termiņš: 2018. gada 15. marts.

Kad saņemsiet savu Dienas Drauga karti

Tie Dienas Draugi, kuri kartei pieteikušies un apmaksājuši rēķinu 3 EUR vērtībā, karti saņem nākamajā mēnesī pēc pieteikuma.

Kā kļūt par Dienas Drauga kartes sadarbības partneri

Par Dienas draugu programmas sadarbības partneri var kļūt jebkurš uzņēmums, kurš piedāvā kultūras vai izklaides pasākumus un vēlas piedalīties ar savu piedāvājumu laikraksta Diena lojālo abonentu programmā piešķirot īpašas priekšrocības savam pakalpojumam!

Sīkāku informāciju par sadarbību Draugu programmas ietvaros var uzzināt, rakstot uz e-pasta adresi: draugi@dienasmediji.lv vai zvanot mārketinga nodaļas projektu vadītājai Dinai Līcei pa tālruni 67063155.

Dienas Draugu programmas piedāvājumu var apskatīt šeit.