Žurnāls IZKLAIDE iznāk jaunā veidolā ar devīzi – Aktīvas atpūtas un TV ceļvedis nedēļai

No 13. maija un turpmāk katru ceturtdienu laikraksta "Diena" iknedēļas žurnāls IZKLAIDE iznāks jaunā veidolā ar devīzi – Aktīvas atpūtas un TV ceļvedis nedēļai. Tajā būs 40 lappuses un jaunas rubrikas, piemēram "Leģendas" vai "Stilīgi un aktīvi". Tāpat atgriežas savulaik žurnālā atrodamās ierakstu recenzijas.

IZKLAIDĒ tiks sniegta plaša izklaides dzīves notikumu hronika. IZKLAIDES redaktori palīdzēs izvēlēties turpmākās nedēļas izklaidējošo un kultūras pasākumu klāstā, kā arī izcels filmas, TV raidījumu un sporta pārraides, ko noteikti ir vērts redzēt.

Rubrikā "Leģendas" tiks stāstīts par kultūras un popkultūras personībām un norisēm, kas jau ir kļuvušas par leģendu. Būs tuvi un tālu ceļojumu apraksti. Jaunums rubrikā "Ceļojums" - kultūras notikums kā ārzemju ceļojuma galamērķis, kā arī būtiskāko ārzemju kultūras notikumu afiša.

Rubrikā "Stilīgi un aktīvi" populāras personības atklās savus iedvesmas avotus, tajā  tiks stāstīts par stila un dzīvesveida tendencēm. Būs bilžu stāsti par izklaides, popkultūras un TV norisēm, mūzikas jaunumi, jaunajā IZKLAIDĒ atgriezušās CD recenzijas.

Kā ierasts, būs intervijas ar tābrīža aktuālajām personībām un, protams, kinokritiķu Ditas Rietumas un Normunda Naumaņa jauno filmu vērtējums, kino afiša, IZKLAIDE turpinās vērtēt jaunās kafejnīcas un krogus kopā ar Egīlu Zirni.

Izklaidi varēs nopirkt ceturtdienās kopā ar laikrakstu "Diena" (cena Ls 0,69 LVL), bet no piektdienas arī atsevišķi preses tirdzniecības vietās (cena Ls 0,40 LVL).

Jauno žurnālu veido laikraksta "Diena" kultūras, izklaides un dzīvesstila nodaļu redaktori un žurnālisti, kā piemēram, Dita Rietuma, Normunds Naumanis, Solvita Smiļģe, Uldis Rudaks, Jegors Jerohomovičs, Una Griškeviča, Egīls Zirnis un Viestarts Gailītis.