"Dienai" un "Dienas Medijiem" mainās vadība

Līdzšinējo laikrakstu Diena, Dienas bizness un vairāku reģionālo laikrakstu izdevēja SIA Dienas Mediji valdes priekšsēdētāju Zigmāru Meiju šajā amatā nomainījis Uldis Salmiņš. Z.Meija atstājis arī Dienas Mediju īpašnieka a/s Diena valdes priekšsēdētāja amatu, kurā tāpat iecelts U.Salmiņš.

Savukārt, "novērtējot un atbalstot nesen amatā ieceltā Dienas galvenā redaktora Gunta Bojāra redzējumu par Dienas turpmāko attīstību", G.Bojārs iecelts par Dienas Mediju galveno redaktoru, lai dotu viņam iespēju savu koncepciju paplašināt uz citiem a/s Diena laikrakstiem un portālu Diena.lv, informē Anna Muhka, Dienas Mediju sabiedrisko attiecību vadītāja.

Valde ir nolēmusi par laikraksta Diena galveno redaktoru iecelt Sergeju Ancupovu, bet par laikraksta Diena galvenā redaktora pirmo vietnieku - Dzintaru Zaļūksni.

Šīs izmaiņas seko piektdien notikušajām izmaiņām a/s Diena padomē, kad par atkāpšanos no padomes priekšsēdētāja amata paziņoja AleksandrsTralmaks. Tāpat kā piektdien, arī pirmdien viņš Diena.lv atturējās sniegt jebkādus komentārus, norādot, ka vairs nav a/s Diena padomes priekšsēdētājs, kā arī Nedela S.A. valdes loceklis. Jāatgādina, ka A.Tralmaka uzņēmums Nedela S.A. pirms gada nopirka izdevniecības no Bonnier AB. Vēlāk tika pavēstīts, ka uzņēmumu īpašnieki ir britu Roulendu ģimene.

Par a/s Diena padomes priekšsēdētāju iecelts Jānis Ogsts, kas līdz šim jau darbojās padomē.

Vēl lasiet:

Tralmaks atkāpjas no a/s Diena padomes priekšsēdētāja amata

Ancupovs stāsta, kāda būs Diena