Laikrakstam "Diena" jauns galvenais redaktors!

Pēc abpusējas vienošanās ar SIA "Dienas mediji" vadību, 2010. gada 15. jūnijā amatu pametusi laikraksta "Diena" galvenā redaktore Dace Andersone, kura šajā amatā stājās pērnā gada rudenī. Par "Dienas" galveno redaktoru iecelts Guntis Bojārs, līdzšinējais laikraksta Sabiedrības un pētniecības nodaļas vadītājs.

"Dienas" galvenā redaktora vietnieces pienākumus pildīs līdzšinējā Latvijas ziņu nodaļas vadītāja Vikija Valdmane-Rozenberga.

"Jāpanāk, lai avīze nebūtu tikai elitārs produkts šauram interesentu lokam, bet masveida produkts - lai cilvēki to pirktu, viņiem patiktu to lasīt un viņi iegūtu sev derīgu informāciju. Lai arī šobrīd ar šīs receptes meklēšanā nodarbojas visas pasaules mediju tirgus, es centīšos atrast to īsto, kas noderīgs Latvijas lasītājam," savu laikraksta vīziju raksturoja G.Bojārs.

G.Bojāram ir gandrīz desmit gadu pieredze žurnālistikā. Laikrakstā Diena viņš iepriekš strādājis par žurnālistu, Foto nodaļas vadītāju, numura redaktoru, Pētniecības nodaļas vadītāju.

Savukārt V.Valdmane-Rozenberga strādājusi laikrakstos "Latvijas Jaunatne" un "Labrīt", kopš 1995. gada strādā laikrakstā "Diena", kur vadījusi Biznesa ziņu nodaļu un Nacionālo ziņu nodaļu. Pēdējos gados vadījusi laikraksta Latvijas ziņu nodaļu.

Izdevniecība "Dienas mediji" informē vēl par citām izmaiņām - izdevniecības "Dienas Žurnāli" direktore un galvenā redaktore Inga Gorbunova no 15. jūnija uzņēmusies arī "Dienas Mediju" galvenās redaktores pienākumus.