Zīmolu projekti

 

Jau divpadsmito gadu norisinās akcija «Latvijas lepnums», meklējot un godinot cilvēkus, kas dara vairāk, nekā kāds no viņiem to varētu prasīt vai sagaidīt, sarežģītā situācijā nepaliek malā, bet iet un dara, lai palīdzētu, piepildītu cerību un sapni, izglābtu, atbalstītu.
Akciju «Latvijas lepnums» organizē laikraksts «Diena» un «TV3», piedaloties draugiem.lv.

 

 

 Akcijas iniciators un atbalstītājs ir Rietumu Bankas labdarības fonds, informatīvi atbalsta laikraksts ''Diena'' un akcijā piedalās māsas no Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas.
Akcijas mērķis ir pievērst uzmanību visu slimnīcas nodaļu māsu darbam, celt māsas profesijas prestižu, neaizmirstot, ka no viņām ir atkarīga pacienta aprūpe un veiksmīga izveseļošanās.
Akcijas patronese ir Prezidenta kundze Iveta Vējone.

 

 
 

 Latvijas kultūras attīstību veicinošs un vērtējošs projekts. Žūrija izseko un vērtē, kultūras nozaru notikumus. Balvu augsti novērtē kultūras darbinieku aprindās.
Dienas gada balva kultūrā ir laikraksta tradīcija kopš 2001. gada.

 
     
 

Projekts, kas darbojas jau kopš 1999. gada. Tajā piedalījušies jau vairāk nekā 370 000 skolēni. Iespēja mācību vielu papildināt ar medijos publicētām ziņām, paplašināt redzesloku. Jaunieši tiek radināti interesēties par notiekošo valstī un ārzemēs.