Kāpēc reklamēties internetā?

Reklāma internetā pēdējo gadu laikā ir strauji attīstījusies.

Izvēle par labu reklāmai internetā saistīta ar priekšrocībām:

  Operativitāte. Interneta reklāma nozīmē tūlītēju atdevi. Klikšķinot uz reklāmas, patērētāji var uzzināt vairāk par precēm vai pakalpojumiem, reģistrēties informācijas saņemšanai vai to nopirkt.

  Kontrole un elastība. Ar mūsdienīgu tehnoloģiju palīdzību reklāmdevēji var novērtēt reklāmas rezultātus uzreiz. Ja kampaņas rezultāti sākotnēji nesasniedz vēlamos, tad tos var uzlabot, mainot reklāmas izvietojumu, intensitāti vai saturu.

  Rezultātu uzskaites precizitāte. Salīdzinot ar citām reklāmas formām, internets piedāvā izmērāmus rezultātus. Saskaitīt var gandrīz visu, sākot ar reklāmas skatījumiem, klikšķiem un beidzot ar pirkumiem. Tas lieti noder pēc kampaņas beigām, apkopojot kampaņas ROI (Return on investment), patērētāju un reklāmas mijiedarbību vai analizējot kampaņas atstāto iespaidu uz zīmolu.

  Pārdošanas veicināšana. Bieži interneta reklāma atsvaidzina citos medijos izvietoto reklāmas kampaņu.

  Sasaiste interneta vidē. Tikai reklāmai internetā ar saišu palīdzību ir iespēja novirzīt lietotāju tālāk par reklāmu, lai papildus sniegtu nepieciešamo informāciju par reklāmdevēja piedāvājumu.

  Interaktivitāte. Internets nodrošina tūlītēju komunikāciju, izmantojot dažādus līdzekļus: patērētāju konkursi, komentāri, vērtējumi, lietotāju reģistrēšanās, pirkumi utml.

  Uzticamība. Ziņas, kas atspoguļo vietējos notikumus, uzrunā cilvēkus personīgi. Tas patērētājos veicina uzticamību arī portālos reklamētajiem precēm un pakalpojumiem.

  Radošas izpausmes iespējas. Reklāmdevējiem internetā ir gandrīz neierobežotas iespējas izpausties reklāmas satura, formas un izvietojuma ziņā.