Interneta reklāmas cenas Dienas Mediji portālos

 

Kvalitatīvs, mūsdienīgs un daudzpusīgs ziņu portāls, kas nodrošina operatīvu informāciju par svarīgākajiem notikumiem Latvijā un pasaulē. Portālā nozīmīga loma atvēlēta ekspertu komentāriem un blogiem, atklājot aktīvas diskusijas, praktisku informāciju, kā arī pašu portāla lasītāju veidotu saturu. Diena.lv unikālo lietotāju skaits kopš 2008.gada aprīļa katru mēnesi nepārtraukti pieaug.

apraksts reklāmas cenas
     

 

   
     

 

Pirmais nopietnais interneta portāls Alūksnē, kas sniedz aktuālāko informāciju Alūksnes rajona iedzīvotājiem. Portāla saturu veido pieredzējusi komanda, taču te izpausties var ikviens, kurš sevi identificē ar šo vietu. Viens no straujāk augošajiem reģionālajiem portāliem.

apraksts reklāmas cenas
     
 

Portāls sniedz aktuālāko informāciju par notikumiem Gulbenē, Gulbenes rajonā, kā arī Latvijā un pasaulē. Portālā ir vieta ne tikai informācijai, bet arī viedokļiem. Nozīmīga vieta atvēlēta iedzīvotāju viedoklim, jo dažādas interesantas domas pauž ne tikai žurnālisti.

apraksts reklāmas cenas
     
 

Portāls sniedz aktuālāko informāciju par notikumiem Valkā, Valkas rajonā, kā arī Latvijā un pasaulē. Portāla sauklis "Roc dziļāk!" mudina celt gaismā notikumus un rast atbildes uz jautājumiem. Portāls aicina iesaistīties un atklāt savu pieredzi arī saviem lietotājiem.

apraksts reklāmas cenas
     

 

Ziņu portāls, kas ne tikai sniedz aktuālāko informāciju par Bauskā un Bauskas rajonā notiekošo, bet arī ziņo par notikumiem valstī un pasaulē. Te atrodama informācija par visdažādākajām jomām - sportu, izglītību, ekonomiku, veselību un citām interesantām lietām.

apraksts reklāmas cenas
     

 

Portāls aizkraukliešiem, kas sniedz ziņas, viedokļus, komentārus par notikumiem reģionā, Latvijā, pasaulē, kā arī informāciju par veselības aprūpi, kultūras, sporta un izklaides sarīkojumiem. Tas ir padomdevējs ekonomiski un sociāli aktīviem cilvēkiem.

apraksts reklāmas cenas
     
 

Aktuālā lokālā informācija Jelgavas un Jelgavas rajona iedzīvotājiem 7 dienas nedēļā 24 stundas dienā. Portāla devīze "Acis vaļā!" aicina visus izteikt savas domas, dalīties piedzīvojumos, pateikt pārējiem, ko zina.

apraksts reklāmas cenas
     
 

Aktuālā lokālā informācija 7 dienas nedēļā 24 stundas diennaktī liepājniekiem. Portāla ReKurZeme.lv pamats ir informācija - notikumi, domas un idejas.

apraksts reklāmas cenas